Kredytowy Poradnik

REKRUTUJE NA STANOWISKO

Wirtualna Asystentka

Kogo szukamy?

Szukamy Wirtualnej Asystentki, która wesprze działania Kredytowego Poradnika.

Główny zakres obowiązków, jaki chcemy przekazać, to obsługa sklepu oraz platformy kursowej, publikowanie postów w social media, a także tworzenie grafik na podstawie przesłanych szablonów. W niedalekiej przyszłości także obsługa podcastu.

Poszukujemy osoby zorganizowanej, kontaktowej i dobrze odnajdującej się w obsłudze klienta, kulturalnej i cierpliwej. Interesuje nas współpraca B2B, chcemy rozliczać się na podstawie wykupionego pakietu godzin w miesiącu.

Umiejętności

Wordpress + Woocommerce

Wymagamy znajomości platformy WordPress oraz WooCommerce do obsługi sklepu online. Mile widziana znajomość platformy Publigo.

Canva

Potrzebna będzie Ci podstawowa znajomość programu do grafiki Canva, aby pracować z udostępnionymi szablonami grafik. Mile widziana znajomość podstaw projektowania grafiki, estetyka.

Obsługa social media

Oczekujemy znajomości platform social media: Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest. W ramach współpracy pojawiać się będą zadania związane z obsługą stron marki na w/w platformach, publikowanie treści, administrowanie grupą i inne działania.

Obróbka audio + obsługa aplikacji podcastowych

W niedalekiej przyszłości planowane jest uruchomienie podcastu, który wymagał będzie obróbki dźwięku i obsługi odcinka online na platformach streamingowych.

Czego potrzebujemy?

1. Obsługa skrzynki e-mail sklepu i platformy kursowej

Udzielanie odpowiedzi na zapytania, opieka nad skrzynką e-mail sklepu, obsługa pozakupowa Klientów, rozwiązywanie problemów dotyczących zamówień, logowania, realizacji zakupów, płatności.

2. Obsługa techniczna sklepu i platformy kursowej

Nadzór nad poprawnym działaniem sklepu i platformy kursowej, nadawanie dostępów do treści dla klientów, dodawanie produktów do sklepu, publikowanie treści kursów na platformie, zgłaszanie ewentualnych problemów i błędów.

3. Administrowanie i publikowanie treści na grupie FB

Przygotowywanie postów na grupę na FB według wytycznych, administrowanie grupą, nadawanie dostępów użytkownikom, pilnowanie porządku i przestrzegania zasad grupy.

4. Tworzenie grafik w oparciu o szablony marki w programie Canva

Przygotowywanie grafik do postów na podstawie otrzymanych szablonów Canva – dodawanie treści, podmienianie zdjęć, przygotowywanie plików do publikacji.

5. Montaż i obsługa podcastu

Montaż dźwięku podcastu, publikowanie odcinków na platformach streamingowych (opis, tagi), transkrypcja/notatki do podcastu, stworzenie grafik okładkowych na podstawie szablonu.

Kim jesteśmy?

Kredytowy Poradnik stworzyła Honorata Skrzypek-Komorowicz, ekspertka kredytowa z wieloletnim doświadczeniem i pasją do pomagania ludziom. Dziś Kredytowy Poradnik to zespół uzdolnionych ekspertów, którzy na co dzień zajmują się wspieraniem kredytobiorców i ułatwianiem im pracy z kredytem hipotecznym.

Chcesz z nami pracować? Pisz!

Jeśli czujesz, że nadajemy na podobnych falach i potrafisz nam pomóc — pisz koniecznie! Nie potrzebujemy Twojego CV — napisz nam o swoim doświadczeniu i umiejętnościach. Powiedz, czemu chcesz z nami pracować. 🙂

Odezwiemy się z informacją zwrotną po podjęciu ostatecznej decyzji.

REKRUTACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.